Pracuj ze mną


Odkryj swoją filmową pasję i przekształć ją w sukces z moją pomocą. Nazywam się Paweł Jóźwiak-Rodan, jestem doktorem sztuki filmowej, reżyserem i producentem. Moje filmy zdobywały nagrody na festiwalach międzynarodowych, takich jak Documenta MADRID w Hiszpanii czy CGFF w USA. Zapraszam Cię do współpracy, by wspólnie osiągnąć sukces w świecie filmu.

Zapraszam Cię do współpracy w formie konsultacji online lub kompleksowej analizy Twojego projektu.

Kompleksowa analiza projektów filmowych i scenariuszy:

Pokaże Ci dobre i słabe strony Twojego projektu filmowego, abyś mógł pozyskać na niego chętnego producenta i dofinansowanie.

 • Przeanalizuję Twój projekt od A do Z: Wskażę mocne i słabe strony w konkretnych miejscach. Zasugeruję optymalne kierunki rozwoju scenariusza lub montowanego filmu.
 • Pełen feedback: Otrzymasz napisaną przeze mnie recenzję Twojego projektu.
 • Ceny analizy w zależności od metrażu: Krótki metraż (do 25 minut/stron) – 499 PLN, Średni metraż (od 25-55 minut/stron) – 999 PLN, Pełny metraż (powyżej 55 minut/stron) – 1897 PLN.

Konsultacje online dla początkujących i zaawansowanych:

 • Od pomysłu do premiery: Jeśli zaczynasz i nie masz jeszcze scenariusza, przejdę z Tobą całą drogę od pomysłu przez treatment, scenariusz, pozyskiwanie finansowania, zdjęcia, montaż, aż do premiery i wysyłki na festiwale.
 • Nauka krok po kroku: Przeprowadzę Cię przez każdy etap tworzenia filmu.
 • Regularne spotkania: Najlepiej spotykać się co tydzień, aby przygotowywać kolejne etapy filmu w odstępie cotygodniowym. Cena za godzinę to 280 zł, ale przy częstszych spotkaniach cena spada do 200 zł za godzinę.

Gwarancja satysfakcji: Jeśli uznasz, że moje uwagi nie były wartościowe, zwrócę Ci 100% zainwestowanych pieniędzy.

Skontaktuj się ze mną już teraz! Wypełnij formularz kontaktowy i zarezerwuj czas na naszą współpracę. Realizuję obecnie kilka projektów, więc nie zwlekaj, aby zapewnić sobie miejsce.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY TUTAJ: https://easl.ink/zERuc

lub napisz:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Konsultacje online dla Patronów – 30 minut rozmowy (alternatywnie)

  Konsultacje i porady online – raz w miesiącu podczas, których opowiesz mi o swoim projekcie a ja w ciągu tej pół godzinnej rozmowy powiem Ci swoje wrażenia i rady, co bym zmienił itd. Wystarczy, że wesprzesz mnie na Patronite za minimum 80 zł, otrzymasz konsultacje online – rozmowę ze mną o projekcie na bieżąco – bez szczegółowej analizy, ale aż z 20% zniżką na powyższą pełną analizę projektu.

  Kliknij w link i wybierz próg po prawej —> www.patronite.pl/pjrodan

  Zostaw maila, aby być na bieżąco:

  Translate »